تماس با ما

۰۹۰۵-۴۰۴-۴۹۲۹

فالوور فیک ایران_عرب ⭐سرعت بسیار بالا
 • سرعت متوسط - کیفیت بالا
 • استارت بین 1 تا 30 دقیقه

فالوور ایرانی - کیفیت خوب
 • سرعت متوسط - کیفیت خوب
 • استارت بین 1 تا 10 دقیقه

فالوور ایرانی - کیفیت خوب
 • سرعت بالا - کیفیت خوب
 • استارت بین 1 تا 10 دقیقه

فالوور ایرانی - کیفیت عالی
 • سرعت بالا - کیفیت عالی
 • استارت بین 1 تا 10 دقیقه

فالوور ایرانی و خارجی

ملاحظات

 • لطفا پیج اینستاگرام خود را در حالت “باز” (public) قرار دهید تا سفارش شما بدرستی انجام انجام گردد.
 • اگر پیج اینستاگرام شما “بسته” (private) باشد سفارش شما انجام نخواهد شد!
 • اگر درحین انجام سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر داده و یا تنظیمات پیج خود را به حالت “بسته” (private) قرار دهید سفارش شما متوقف خواهد شد و امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.
 • با توجه به اتوماتیک بودن سفارشات ب هیچ عنوان امکان تغییر لینک سفارش بعد از سفارش وجود ندارد
 • سفارشات در 24 ساعت شبانه روز و آنی آغاز میشوند. با توجه با تغییرات عمده اینستاگرام در طول شبانه روز ممکن است از هر چندین هزار سفارش چند سفارش با تاخیر ۲۴ ساعته آغاز شود. در این مدت با اطلاع ب پشتیبانی سایت و پیگیری سفارش نسبت ب رفع مشکل اقدام فرمایید و لطفا عکس را پاک و یا پیج را پرایویت نکنید
 • ریزش در فالوور های ایرانی با توجه به واقعی بودن تعدادی از فالوور های طبیعی میباشد
 • برای خرید فالوور اینستاگرام “آیدی پیج” خود را به طور صحیح در کادر فالوور صفحه پرداخت سایت ما درج نمایید. نمونه صحیح درج آی دی پیج: https://www.instagram.com/yourusername یا yourusername

فالوور ایرانی و خارجی

خرید فالوور فیک اینستاگرام

اینستاگرام بعنوان یکی از شبکه های اجتماعی در بین ایرانیان طرفداران زیادی پیدا کرده است. معمولا از اینستاگرام برای ثبت خاطرات روزانه استفاده میشه در این بین پیج هایی هم هستند که بعنوان فروشگاه و پیج های تجاری فعالیت می کنند .اکثرا افرادی که تازه شروع به کار میکنن (پیج زدن ) از کمبود فالوور رنج میبرن فالوور به معنای دنبال کننده است، فالوور اینستاگرام به افرادی می‌گویند که پیج اینستاگرام شمارا دنبال می‌کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند. زمانی که شما مطلبی در پیج خود می‌گذارید مطالب شما برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته می‌شود و آنها می‌توانند آن را لایک یا کامنت بزارند.


افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور روشی هستش که به سادگی میشه فالوور فیکهای خودتون رو افزایش بدین افزایش فالوور فیک اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای شروع هستش تو این روش شما به تعداد دلخواه فالوور فیک برای پیج خودتون تهیه میکنید این روش باعث بالا رفتن تعداد فالوور فیک و بالا رفتن اعتبار اولیه پیج شما میشه اگه بخواین که شروع کارتون قوی باشه باید تعداد فالوورهاتون هم متناسب باشه برای همین اکثرا پیج های تازه تاسیس سعی میکنن برای شروع یه تعداد فالوور فیک داشته باشن بعدا به مرور و با فعالیت پیج و شناخته شدن اون فالوورهای واقعی جذب خواهند شد


به چه دلیل فالوور ارزان بخریم؟

شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این ‌یک امتیاز به شمار می‌آید. یکی مرد جنگی به از صد هزار! در دنیای اینستاگرام، این را ما این‌گونه معنی می‌کنیم که اگر صفحه فروش شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل ‌شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی‌نتیجه ماندن آن است. شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای یک صفحه تجاری، درواقع راه بازاریابی اینستاگرامی و جذب مشتری از طریق اینستاگرام را طی خواهید کرد.


چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است؟

مکانات و ویژگی‌های منحصربه ‌فرد اینستاگرام باعث افزایش فالوور ارزان و حضور قابل‌توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل‌شدنش به سریع‌ترین، بهترین و مؤثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام مؤثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است.

شما می‌توانید با خرید فالوور ارزان در این سود شریک باشید. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل‌توجهی از سود خود را از دست می‌دهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور ارزان است.


خرید فالوور ارزان چه ارزشی دارد؟

اگر می‌خواهید تعداد فالوور هایتان افزایش یابد و بتوانید پوز دهید بهترین راه خرید فالوور ارزان ارزان است که گاهی فالوور فعال و واقعی اینستاگرام هم جذب می‌شود که می‌توانید به سود کلانی برسید. باید به این نکات دقت داشته باشید، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش فالوور اینستاگرام داشتن تعداد زیادی فالوور می‌باشد تا صفحه شما به چشم بقیه باارزش دیده شود. اگر صفحه شما دارای محصول فروشی باشد احتمال خرید وجود دارد.


فالوورها چگونه جذب پیج من می شوند؟

شاید سوال شما هم همین باشد . یعنی بپرسید که فالوور از کجا می آیند؟ و چگونه پیج من را فالوور میکنند؟ آیا این فالوور ها برای پیج من خطرناک نیستند و ممکن است اینستاگرام به خاطر این فالوورها، پیج من را بلاک کند؟

فالوورهای بین المللی توسط سرور ساخته شده اند . یعنی فیک هستند . ولی تمام آنها اسامی جداگانه، پست های شخصی، فالوور بالا دارند و کاملا شبیه به یک پیج واقعی هستند.این فالوورها به دلیل اینکه کاملا قانونی پیج شما را فالو میکنند، هیچ مشکلی ایجاد نمیکند و از نظر اینستاگرام این کار مانعی ندارد.

پس از انجام این سفارش، پیج شما شامل فالووینگ این پیج ها شده و آنها کاملا قانونی شما را فالو کرده اند.

تمامی حقوق این سامانه برای سایت فالوارزان محفوظ است